O nás

Nekuřácký
penzion 

 

Wifi
zdarma 

 

Uzavřené
parkoviště 

  Úschovna
kol zdarma

Srdečně vás zveme k návštěvě našeho penzionu - Penzionu U Ježků!

Náš rodinný penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Moravského krasu. Velmi rádi vás u nás přivítáme a poskytneme kvalitní zázemí na vaší dovolené nebo na pracovní cestě v moderních a vkusně vybavených pokojích.

Všechny naše pokoje a společné vnitřní prostory jsou NEKUŘÁCKÉ!

Dle Vašeho vkusu a potřeb vám nabídneme ubytování v útulných 2lůžkových, 3lůžkovém a 5lůžkovém pokoji. Pro rodiny s dětmi a náročnější hosty máme 2 apartmány s oddělenou ložnicí a plně vybavenou kuchyňkou s jídelním koutem. Každý pokoj i apartmán má vlastní koupelnu, WC, televizi, chladničku.

Kvalitní připojení k internetu ve všech prostorách penzionu zdarma je samozřejmostí.

Přímo u penzionu je oplocené parkoviště s automatickou bránou pro Váš automobil nebo motorku. Pro odpočinek nebo třeba grilování můžete využít posezení za budovou penzionu. Hned vedle je travnatá plocha vhodná pro aktivní i pasivní odpočinek a sportovní vyžití.

V penzionu nevaříme, ale v hlavní sezóně (červenec a srpen) a/nebo po domluvě nabízíme snídaně.

Pro obědy a večeře je možné využít restauraci, která se nachází kousek od penzionu (cca100 m) - Restaurace Lažánky (www.restaurace-lazanky.cz).

Potraviny pro vlastní stravování je možné nakoupit v 3km vzdálené obci Jedovnice nebo 5 km vzdáleném Blansku, kde jsou supermarkety otervřené každý den od brzkých ranních do pozdních večerních hodin.

Každý pokoj je vybavený rychlovarnou kovnicí, šálky na čaj či kávu, kávou a čajem. Takže si můžete kdykoliv připravit kávu či čaj na své pokoji.

Poloha našeho penzionu je ideální pro pěší turistiku i výlety na kolech po Moravském krasu. V okolí je hustá síť značených cyklostezek. Moravský kras je jedna z nejvýznamnějších krasových oblastí v České republice. Nejznámější lákadla Moravského krasu Macocha a Punkevní jeskyně jsou doslova za kopcem. Rybník Olšovec - koupání, lodičky šlapadla, windsurfing (cca 3 km), SINGLETRAIL Moravský kras - Základna Jedovnice (cca 3km), Aquapark v Blansku (5 km), také minigolf, squash, bowling, fit centrum. Hrady v okolí - Pernštejn, Boskovice, Nový Hrad, Veveří, Špilberk, Svojanov, Bouzov.... zámky v blízkém okolí - Blansko, Rájec nad Svitavou, Lysice, Boskovice, Kunštát, Lednice, Slavkov....a mnoho dalších možností.

Náš penzion můžete také využít jako velmi kvalitní a cenově dostupné zázemí pro ubytování v průběhu četných veletrhů v blízkém Brně (areál BVV - Brněnských výstav a veletrů - je od nás vzdálen pouhých 20 minut jízdy autem).


Vyberte si pokoj

2lůžkový pokoj
(pokoj č.7)

 
 

2lůžkový pokoj
(pokoj č.2)

 
 

2lůžkový pokoj
(pokoj č.5)

 
 

3lůžkový pokoj
(pokoj č.3)

 
 

4lůžkový apartmán
(pokoj č.1)

 
 

4lůžkový apartmán
(pokoj č.4)

 
 

5lůžkový pokoj
(pokoj č.6)

 
 


Novinky
Jeskyně Moravského krasu

  Všechny tyto úžasné jeskyně jsou otevřené - PUNKEVNÍ JESKYNĚ S PLAVBOU NA LODIČKÁCH, SLOUPSKO-ŠOŠŮVSKÉ JESKYNĚ, BALCARKA, VÝPUSTEK, KATEŘINSKÁ JESKYNĚ, PROPAST MACOCHAPenzion roku

GoPay

Kontakty
Emailová adresa: info@penzionujezku.cz Telefon: 731 495 555 Webové stránky: www.penzionujezku.cz