Kam na výlet
Kryté lázně Boskovice a letní koupaliště Boskovice Červenka

25 m plavecký bazén, rekreační bazén, 60m tobogán, infrasauna a parní sauna, vířivý bazén, spinning, masáže

Jeskyně Blanických rytířů Rudka u Kunštátu a rozhledna Milenka (30 km)

Unikátní pískovcová jeskyně (podzemní galerie) s tématikou Blanických rytířů. Tvůrcem tohoto uměleckého díla byl sochař - samouk Stanislav Rolínek.

Zámek v Kunštátu na Moravě (30 km)

Zámek se nachází nad městem Kunštát, proslulého výrobou keramiky. Město Kunštát je spjato se jménem básníka Františka Halase, který tu žil a tvořil.

Muzeum Předklášteří u Tišnova (28 km)

Porta Coeli - Brána nebes v Předklášteří u Tišnova - byla založena roku 1233 královnou Konstancií jako ženský cisterciácký klášter. Klášter byl během staletí několikrát zpustošen či zrušen, ale také znovu obnoven

Naučná stezka Járy Cimrmana Lomnice u Tišnova (30 km)

Vede po žluté turistické značce z Lomnice k hájence pod vrchem Sýkoř. Začíná plastikou Nohy Járy Cimrmana přímo u zastávky autobusů na náměstí v Lomnici

Muzeum strašidel Olešnice (40 km)

Ve sklepení bývalé ledárny v Olešnici, kde se od zimy do letních měsíců uchovával led pro řezníky a olešnický pivovar, můžete navštívit Muzeum strašidel a postav pověstí Olešnicka. Prohlídku doprovází reprodukovaný výklad, hudba a strašidelné zvuky.

Brno (30 km)

Na území Brna byla sídliště v době Velkomoravské říše. Kolem r. 1000 vznikla osada u brodu přes řeku Svratku, nynější Staré Brno, a ta dala městu jeho jméno.Najdete tu mnoho zajímavých kulturních památek, muzeí a výstavních galerií.

Špilberk (30 km)

Hrad byl založen v první polovině 13. století na vrcholu stejnojmenného kopce. V 18. století se Špilberk proměnil v mohutnou varokní pevnost, která se stala též obávaným vězením. Vězení národů bylo místem hrůzy i za druhé světové války. Zpřístupněny jsou i bývalé vězeňské kobky a kazematy

Katedrála sv. Petra a Pavla

Návrší s chrámem sv. Petra a Pavla v místech předpokládaného původního brněnského hradu s hradní kaplí z 11. a 12. století.

Hvězdárna v Brně

Hvězdárna a planetárium Mikuláše Koperníka v Brně se nachází prakticky v centru města, v malebném parku na Kraví hoře. Hlavní atrakcí je velké planetárium firmy Carl Zeiss Jena typu Spacemaster umístěné v kopuli o průměru 17,5 metru, na kterou se promítá devět tisíc hvězd, dvacet mlhovin i hvězdokup a řada těles sluneční soustavy.

1 2 3 4 5 6
Vyberte si pokoj

2lůžkový pokoj
(pokoj č.7)

 
 

2lůžkový pokoj
(pokoj č.2)

 
 

2lůžkový pokoj
(pokoj č.5)

 
 

3lůžkový pokoj
(pokoj č.3)

 
 

4lůžkový apartmán
(pokoj č.1)

 
 

4lůžkový apartmán
(pokoj č.4)

 
 

5lůžkový pokoj
(pokoj č.6)

 
 


Novinky
Dílničky v Domě přírody

Předadventní tvoření aneb dílničky na Domě přírody. Kdy? 24. 11. 2018 Kde? Dům přírody Moravského krasu Co Vás čeká?     - výroba adventních věnců    - tvoření vánočních svícnů    - motání svíček    - zdobení…Kontakty
Emailová adresa: info@penzionujezku.cz Telefon: 731 495 555 Webové stránky: www.penzionujezku.cz